close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
3 Липня 2013

Радник Sayenko Kharenko виступила одним із засновників Клубу практик медіації при Українському Центрі Медіації

2 липня 2013 року при Українському Центрі Медіації (Києво-Могилянська бізнес-школа) був створений Клуб практик медіації. Мета Клубу – об’єднати зусилля юристів провідних юридичних компаній (а також професійних медіаторів) та впровадити практику медіації як надійного і ефективного методу вирішення спорів в Україні. Радник юридичної фірми Sayenko Kharenko Світлана Хєда, акредитований медіатор і ініціатор розвитку медіації в Україні, є одним із засновників Клубу практик медіації.

На установчому засіданні були присутні: представники Українського Центру Медіації Галина Єременко та Володимир Марухевич, керуючий партнер АК «Коннов і Созановський» Олексій Іванов, партнер АФ «Паритет» Олена Ткаченко, керуючий партнер ЮФ «С. К. О. Форум» Олена Сапожкова і юрист МЮГ AstapovLawyers Олег Громовий.

На засіданні учасники підтвердили свій намір про створення Клубу. Вони підкреслили, що така ініціатива принесе користь як юридичним компаніям, так і їх клієнтам, і, в кінцевому підсумку, сприятиме забезпеченню верховенства права в Україні.

«Медіація є альтернативною формою вирішення спорів, яка здатна забезпечити мирне вирішення конфлікту, конфіденційність, оперативне вирішення питання з меншими грошовими витратами і, як наслідок, збереження ділових відносин у майбутньому. Медіація дозволяє значно знизити ризик корупції, що особливо важливо при вирішенні спорів в Україні», – коментує Світлана Хєда.

Під час засідання учасники також обговорювали технічні питання реалізації процесу медіації в українській юридичній сфері, а також способи інформування громадськості про діяльність Клубу та переваги практик медіації.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше