close
МЕНЮ

Новини

7 May 2013

Радник Sayenko Kharenko виступила одним з авторів книги «Міжнародний арбітраж: минуле, сьогодення та майбутнє»

Олена Перепелинська увійшла до авторського колективу книги «Міжнародний арбітраж: минуле, сьогодення та майбутнє» (Arbitraje Internacional: Pasado, Presente y Future), нещодавно опублікованої у Лімі (Перу). Двотомний збірник, виданий на честь відомих міжнародних арбітрів Бернардо Кремадеса (Bernardo Cremades) та Іва Дерайна (Yves Derains), був урочисто представлений під час 7-го Латиноамериканського арбітражного конгресу, що пройшов у Лімі і Паракасі (Перу) 24-29 квітня 2013 року. Стаття Олени, що увійшла до збірника, присвячена питанням міжнародного комерційного арбітражу в російськомовних країнах (Arbitraje Commercial Internacional en el Mundo Rusoparlante).

Пані Перепелинська, радник Sayenko Kharenko, є автором більше 60 статей і розділів публікацій з різних аспектів міжнародного арбітражу, а також доповідачем з широкого кола правових питань.

Олена Перепелинська входить до п’ятірки кращих юристів у сфері комерційного арбітражу в Україні згідно з міжнародним рейтингом The International Who‘s Who of Commercial Arbitration. Вона також рекомендована у сфері вирішення спорів міжнародним довідником Chambers Global.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше