close
МЕНЮ

Новини

3 Квітня 2013

Радник Sayenko Kharenko виступила одним з авторів міжнародної публікації про міжнародний комерційний арбітраж

Олена Перепелинська, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступила автором українського розділу книги «Міжнародний комерційний арбітраж в Європі: актуальні питання та правові режими» («Arbitraje comercial internacional en Europa: aspectos actuales y regímenes jurídicos»), спільної роботи з міжнародного арбітражу іспанської та міжнародної арбітражної спільноти, що охоплює 28 європейських юрисдикцій.

Книга, видана в Лімі (Перу) за підтримки юридичної фірми Estudio Mario Castillo Freyre, містить 1224 сторінки, включає 40 робіт 52 авторів та 2 передмови. Видання об’єднує фахівців з усієї Європи: це вчені і практики, визнані лідери і багатообіцяючі молоді фахівці  у сфері міжнародного арбітражу.

Пані Перепелинська є автором більше 60 статей і розділів публікацій з різних аспектів міжнародного арбітражу, а також доповідачем з широкого кола правових питань.

Олена Перепелинська входить до п’ятірки кращих юристів у сфері комерційного арбітражу в Україні згідно з міжнародним рейтингом The International Who’s Who of Commercial Arbitration. Вона також рекомендована у сфері вирішення спорів міжнародним довідником Chambers Global.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше