close
МЕНЮ

Новини

24 May 2019

Рекордна кількість юристів Sayenko Kharenko увійшла до рейтингу Best Lawyers in Ukraine 2020 року

Юридична фірма Sayenko Kharenko встановила новий рекорд в авторитетному рейтингу юридичного ринку України за 2020 рік – 34 юриста фірми увійшли до щорічного списку найкращих юристів України. Рейтинг цього року особливо примітний тим, що 16 із 34 юристів Sayenko Kharenko увійшли до нього вперше. Цього року дебютували в рейтингу Ірина Бакіна, Анастасія Бідах, Олександр Буряк, Валентина Гвоздь, Олександр Друг, Сергій Казмірчук, Олег Климчук, Олексій Колток, Анжела Махінова, Олександр Нагорний, Максим Назаренко, Олександр Ніколайчик, Євгенія Реботунова, Дмитро Рябікін, Сергій Смірнов та Ігор Сухомудренко.

Водночас Костянтин Грібов, Дмитро Корбут, Антон Коробейніков, Ігор Лозенко, Світлана Мусієнко, Ярослав Огнев’юк, Віталій Оджиковський, Олександр Ольшанський, Олександр Падалка, Аліна Плющ, Сергій Погребной, Володимир Саєнко, Дмитро Тараник, Михайло Харенко, Світлана Хєда, Назар Чернявський, Олена Щербина та Володимир Яремко зберегли свої позиції в рейтингу (деякі з них входять в рейтинг уже протягом 10 років).

Рейтинг 2020 року назвав Михайла Харенка юристом року у сфері Structured Finance Law, а Володимира Саєнка визнав юристом року в області Mergers and Acquisitions Law. Крім того, Best Lawyers in Ukraine 2020 назвав Sayenko Kharenko фірмою року в області ринків капіталу і трудового права. Визнання в щорічному рейтингу Best Lawyers in Ukraine має особливе значення, оскільки в ньому використовуються кращі світові практики експертної оцінки, а результати засновані на думках провідних юристів-практиків у тих самих географічних і практичних областях.

Партнер Назар Чернявський коментує: «Я дуже радий, що 2019 рік став одним із найбільш плідних для Sayenko Kharenko. Члени нашої команди та фірма незмінно збирають найпрестижніші індивідуальні та колективні галузеві нагороди і отримують професійне визнання з початку року. Я сподіваюся, що ця низка перемог продовжиться для Sayenko Kharenko і ​​в майбутньому. Вітаю всіх, хто отримав визнання, і дякую всім нашим колегам, які проголосували за нас».

Повний список переможців можна знайти на офіційному сайті рейтингу.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше