close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
25 Червня 2019

Sayenko Kharenko – на фінальній стадії переговорів з Євгеном Солодком щодо приєднання

Sayenko Kharenko (SK) підтверджує, що вже значний час ведуться переговори з Євгеном Солодком та його командою щодо приєднання до SK і створення найпотужнішої повнофункціональної практики кримінально-правового захисту, антикорупційного комплаєнсу і корпоративних розслідувань. Оскільки кожна зі сторін напрацювала значний список клієнтів, найважливіше питання – перевірка конфліктів інтересів і ретельна процедура узгодження кожного клієнта, який зможе перейти в SK.

CEO SK Назар Чернявський прокоментував: «Протягом останніх декількох років нам вдалося розвинути повноцінну практику кримінально-правового захисту із практики антикорупційного комплаєнсу, яка існувала в нас з самого початку. Зараз наші адвокати ведуть всі типи кримінальних справ і розслідувань, включно з «білокомірцевими» злочинами, податковими та корупційними розслідуваннями, боротьбою з контрафактом, внутрішньокорпоративними розслідуваннями та форензік. Тому ми особливо раді перспективі приєднання до нашої команди Євгена – загальновизнаного експерта в українському кримінальному праві та процесі. Таке співробітництво посилить позиції SK в роботі з локальними клієнтами, а також забезпечить більш комплексні та практичні рішення для наших іноземних клієнтів».

«Ми очікуємо помітного збільшення попиту на високопрофесійні послуги в сфері кримінально-правового захисту, в тому числі і серед локальних клієнтів. Це пов’язано з появою в Україні нових правоохоронних органів, а також зі змінами в системі судової влади. Тому приєднання до практики команди дуже сильних кримінальних адвокатів і ще одного партнера відбувається дуже вчасно. Кожен з нас зможе повністю сфокусуватися на своєму основному напрямі кримінально-правового захисту», – додав Сергій Смірнов, партнер SK.

Євген Солодко зазначив: «Робота у великій фірмі дає однозначно більше можливостей та підтримки команді, що підніме рівень послуг ще вище і дозволить працювати з клієнтами за стандартом міжнародних фірм, що вдало запроваджено в SK. Всі ми з нетерпінням чекаємо на новий етап у нашій роботі».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше