close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
1 Липня 2019

Sayenko Kharenko посилює комплаєнс експертизу з приєднанням Аріо Дехгані в якості радника

Sayenko Kharenko рада вітати в команді Аріо Дехгані. Приєднання Аріо дозволить посилити експертизу фірми у сфері комплаєнсу та кримінально-правового захисту.

Аріо Дехгані володіє понад десятирічним професійним досвідом у сферах комплаєнсу, захисту персональних даних та конфіденційності, економічних злочинів та права ЄС. До приєднання до команди Sayenko Kharenko Аріо понад сім років працював у мюнхенському офісі Hogan Lovells, де фокус його практики був на економічних злочинах, комплаєнсі та внутрішніх розслідуваннях.

Аріо Дехгані – один із найдосвідченіших фахівців в Україні з питань запобігання, виявлення, усунення та пом’якшення комплаєнс-ризиків як на національному, так і на глобальному рівнях. Він консультує клієнтів з усіх питань комплаєнсу та регулярно супроводжує складні внутрішні розслідування, пов’язані, між іншим, з питаннями дотримання Закону США «Про протидію корупції за кордоном» (FCPA) та Закону Великобританії «Про боротьбу з хабарництвом» 2010 р. (UKBA). Його практичний досвід охоплює питання боротьби з корупцією, хабарництвом та відмиванням грошей, санкцій, конфіденційності/захисту персональних даних, регуляторні питання та питання дотримання різних регуляторних вимог.

Партнер Сергій Погребной коментує: «Аріо широко відомий в Україні як видатний експерт у сфері комплаєнсу, і я щасливий вітати його в нашій команді. Я більш ніж упевнений, що його унікальна експертиза та багатий досвід дозволять нам надавати нашим клієнтам послуги ще більш високої якості».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше