close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
18 Липня 2019

Sayenko Kharenko та Євгеній Солодко об’єднуються, аби створити одну з найсильніших практик кримінально-правового захисту в Україні

Sayenko Kharenko та Євгеній Солодко завершили процес об’єднання своїх команд, що дозволило створити унікальну в Україні практику, яка об’єднала найкращих спеціалістів кримінально-правового захисту, антикорупційного комплаєнсу та корпоративних розслідувань.

Євгеній Солодко – визнаний лідер українського ринку в галузі кримінального права й процесу, вирішення судових спорів, економічних злочинів, захисту посадових осіб і державних службовців від необґрунтованого кримінального переслідування. До того ж Євгеній має унікальну експертизу в галузі законодавства щодо дорогоцінних металів, канонічного права, історичних та культурних цінностей.

Разом з Євгенієм Солодком 10 липня 2019 до SK також приєдналася Злата Симоненко, яка спеціалізується на вирішенні спорів, забезпеченні безпеки бізнеса та захисті інтересів клієнтів на всіх стадіях кримінального процесу в рамках економічних та корупційних злочинів. Вона також має значний досвід супроводження звернень до Європейського суду з прав людини. Окрім юридичної практики, Злата активно займається законотворчістю і брала участь, зокрема, в розробці законопроектів про Національну поліцію, Національне антикорупційне бюро України, фінансування політичних партій та боротьбу проти політичної корупції.

Партнер Сергій Погребной прокоментував: «Раніше цього місяця до нас приєднався Аріо Дехгані, який має величезний досвід у сфері міжнародного комплаєнсу та форензіка. Євгеній Солодко має колосальну локальну експертизу в питаннях кримінально-правового захисту. Приєднання до нашої команди нових експертів настільки високого рівня дозволило нам створити найбільший в Україні бутік кримінального права всередині юридичної фірми повного циклу».

Партнер Євгеній Солодко додав: «Приєднання до Sayenko Kharenko дозволить сфокусуватися на напрямі кримінально-правового захисту і надавати клієнтам послуги за високими міжнародними стандартами, прийнятим у фірмі. Наші знання та досвід дозволять фірмі значно збільшити обсяг послуг у цій сфері. Переконаний, це стане прикладом успішної та взаємовигідної синергії на ринку».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше