close
МЕНЮ

Новини

18 Листопад 2022

Sayenko Kharenko – багаторічний партнер ініціативи Донорства крові до Дня Подяки від Американської торгової палати в Україні

Вже чотири роки поспіль Sayenko Kharenko спільно з Американською торговельною палатою в Україні (ACC) проводять ініціативу донорства крові до Дня подяки. Захід відбудеться у п’ятницю, 25 листопада 2022 року.

Потреба в крові є актуальною постійно. Зараз, коли росія веде війну це відчувається ще сильніше. Донорство крові – швидкий та безкорисливий дарунок, який дійсно ефективно та швидко допомагає врятувати життя інших людей. Пропонуємо об’єднати зусилля в рамах Ініціативи Донорства крові до Дня Подяки та допомогти українцям у боротьбі за життя та здоров’я.

Будь ласка, дотримуйтеся усіх правил та рекомендацій, аби підготуватися до здачі крові.

Обов’язково візьміть із собою паспорт та ідентифікаційний код. Також донорами можуть бути громадяни інших держав, якщо вони мають посвідку на проживання в Україні та документ, що посвідчує особу.

Зареєструватися на захід можна на сайті АСС за посиланням https://chamber.ua/events/thanksgiving-blood-donation-day/

Для реєстрації не членів АСС, будь ласка, зверніться до Олександра Шпаковського oshpakovsky@chamber.ua, старшого координатора заходів АСС.

Місце проведення заходу буде надіслано в електронному листі разом із підтвердженням.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше