close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
14 Грудня 2020

Sayenko Kharenko дізналася, як бізнесу живеться сьогодні в Україні

Sayenko Kharenko презентує результати опитування керівників і власників середнього і великого бізнесу в Україні «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні».

Опитування проводилося за підтримки Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки України (АПКБУ) та ASIS Ukraine в листопаді 2020 року.

В опитуванні взяли участь представники понад 100 компаній, половина з яких має більше 500 співробітників у штаті. Результати дослідження були проаналізовані командою аналітиків і представлені в зручному для подальших аналізу й обробки форматі.

Партнер Sayenko Kharenko Сергій Погребной коментує публікацію дослідження: «Сьогодні бізнес в Україні прогнозовано переживає негативний вплив глобальних, викликаних пандемією проблем – світової економічної кризи, спаду виробництва і карантинних обмежень. Але не відступають і локальні, пов’язані з питаннями безпеки ведення бізнесу проблеми, перетворюючи роботу в ходіння по мінному полю. А оскільки один у полі не воїн, ми вирішили зібрати думку представників бізнесу і представити бізнес-спільноті консолідовану, об’єктивну та неупереджену картину, щоб кожен міг не тільки оцінити загальний стан бізнесу в країні, але і спробувати спрогнозувати розвиток ситуації у 2021 році».

 

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше