close
МЕНЮ

Новини

5 Червня 2013

Sayenko Kharenko – «Фірма року: Україна» за версією Who’s Who Legal Awards 2013

Sayenko Kharenko стала першою українською юридичною фірмою, що отримала нагороду «Фірма року: Україна» за версією Who's Who Legal Awards 2013. Визнання відображає лідируючу позицію фірми у міжнародному рейтингу Who's Who Legal.

Сім юристів Sayenko Kharenko також визнані провідними експертами у відповідних сферах права, серед них партнери Володимир Саєнко (конкурентне право), Михайло Харенко і Тетяна Сліпачук (міжнародний арбітраж, міжнародна торгівля та митне право) і радники Наталія Микольська (франчайзинг, міжнародна торгівля та митне право), Віталій Кравченко (корпоративне управління), Дмитро Тараник (конкурентне право) та Олена Перепелинська (міжнародний арбітраж).

«Для нас велика честь стати першою юридичною фірмою в Україні, що отримала цю нагороду. Попереду ще багато роботи, оскільки ми не збираємося зупинятися на досягненому і прагнемо й у подальшому розробляти для наших клієнтів ефективні нестандартні рішення», – коментує Володимир Саєнко, керуючий партнер.

Щорічно Who's Who Legal відзначає нагородами юридичні фірми та юристів, які демонструють найвищі результати у рейтингу. Цього року Who's Who Legal вручив нагороди провідним юридичним фірмам з 60 юрисдикцій, включаючи дві нові – Туреччину та Україну.

Для отримання детальної інформації натисніть, будь ласка, на посилання.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше