close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
8 Жовтня 2020

Sayenko Kharenko – єдина національна юридична фірма в Україні, яка зайняла перше місце за версією World Tax 2021

Вп’яте поспіль Sayenko Kharenko стає єдиною незалежною українською юридичною фірмою, яка отримала перше місце (Tier 1) у World Tax guide від ITR, всеосяжному довіднику з кращих світових практик податкового консультування.

Крім того, партнер Світлана Мусієнко і радник Віталій Оджиковський отримали індивідуальне визнання за результатами опитування серед визнаних податкових фахівців із усього світу.

Щорічний довідник World Tax Guide – ключовий ресурс, що допомагає податковим експертам знайти потрібного фахівця. Кожне видання оцінює рівень експертизи у сфері оподаткування в різних юрисдикціях, надаючи найбільш повну інформацію про ринок консультацій з питань оподаткування. Унікальність World Tax полягає в тому, що видання класифікує професійні послуги, юридичні фірми та інших консультантів в області оподаткування разом, а не розглядає їх окремо.

У рамах проведення дослідження цього року було опитано більше 10 000 клієнтів і понад 2 700 практикуючих фахівців. Результати включають рейтинги і списки провідних практиків для майже 2 900 фірм із майже 90 юрисдикцій і редакційні профілі понад 700 фірм (які будуть опубліковані в жовтні разом із друкованою версією видання).

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше