close
МЕНЮ

Новини

10 Грудня 2021

Sayenko Kharenko – юридична фірма №1 в Україні за версією «50 провідних юридичних фірм України 2021»

Sayenko Kharenko очолила щорічне дослідження ринку юридичних послуг «50 провідних юридичних фірм України 2021» від видавництва «Юридична практика». Рейтинг включає дослідження провідних українських юридичних фірм, а також таблиці найбільших публічних проєктів за досліджуваний період.

За результатами дослідження Sayenko Kharenko також стала лідером за кількістю найбільших публічних угод. Фірма супроводжувала 40 % проєктів, що ввійшли до рейтингу. Окрім цього Sayenko Kharenko увійшла до двійки лідерів за кількістю найбільших публічних угод у сфері антимонопольного права.

Топова позиція Sayenko Kharenko підтверджується високими позиціями у рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики. Фірма займає перше місце у практиках банківського та фінансового права, міжнародному арбітражі та міжнародній торгівлі. А також серед лідерів у сферах: M&A, конкурентне право, інформаційні технології, комплаєнс, корпоративне право, трудове право, кримінальне право, інтелектуальна власність, судова практика та захист бізнесу.

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться «Юридичною практикою» з 1997 року. Воно ґрунтується на всебічному оцінюванні діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями: кількістю юристів, дохідністю, складністю угод і судових спорів, які ними супроводжуються, фінансовою ефективністю. Одним із ключових факторів під час формування підсумкової таблиці «50 провідних юридичних фірм України» є репутація компанії.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше