close
МЕНЮ

Новини

2 Грудня 2011

Sayenko Kharenko – краща юридична фірма на фондовому ринку України за версією CBonds

1 грудня у Львові відбулася щорічна церемонія нагородження переможців Cbonds Awards 2011, організована однойменним інформаційним агентством Cbonds.

Юридична фірма Sayenko Kharenko стала переможцем у номінації «Краща юридична фірма на фондовому ринку України» зі значним відривом від найближчого конкурента.

Cbonds Awards традиційно присуджується в 5 номінаціях («Краща аналітика на ринку облігацій», «Краща аналітика на ринку акцій», «Кращий sales на ринку облігацій», «Кращий sales на ринку акцій», «Краща юридична фірма на фондовому ринку України») і ґрунтується на відкритому голосуванні учасників українського фондового ринку.

Юридична фірма Sayenko Kharenko є лідером у сферах ринків акціонерного і боргового капіталу за версією всіх українських і міжнародних рейтингів. Раніше Sayenko Kharenko була названа №1 у сфері банківського та фінансового права, ринків капіталу та цінних паперів згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2011; визнана в числі лідерів у сфері фінансового права провідними міжнародними рейтингами, включаючи The Legal 500, Chambers Global, IFLR 1000, PLC Which Lawyer?; стала володарем престижної професійної нагороди Law Firm of the Year за версією International Financial Law Review European Awards 2011.

«Ми раді отримати цю нагороду, – прокоментував перемогу в номінації партнер Sayenko Kharenko Михайло Харенко. Вона ще раз підтверджує професіоналізм нашої команди, а також визнання клієнтів і колег».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше