close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
9 Жовтня 2013

Sayenko Kharenko – лідер на ринку юридичних послуг України за версією IFLR1000, 2014

Згідно з результатами нещодавно опублікованого дослідження IFLR1000 на 2014 рік, юридична фірма Sayenko Kharenko визнана в трійці кращих юридичних фірм України у сферах банківського і фінансового права та M&A. Уже сьомий рік поспіль фірма займає найвищі позиції в обох категоріях, тим самим підтверджуючи свою репутацію лідера на українському ринку юридичних послуг.

Редактори IFLR відзначили, що «На думку багатьох клієнтів Sayenko Kharenko – краща локальна фірма в Україні. Високопрофесійна команда в сферах банківського і фінансового права та M&A забезпечує участь фірми в найбільших трансакціях на ринку».

В індивідуальному рейтингу три партнери фірми були визнані провідними юристами у відповідних сферах права, а саме: Михайло Харенко – у банківському та фінансовому праві, Володимир Саєнко – в M&A і конкурентному праві та Назар Чернявський – у банківському та фінансовому праві і ринках капіталу.

IFLR1000 спеціалізується на аналізі юридичного ринку у сферах фінансового та корпоративного права по всьому світу, а його рейтинги складаються на підставі рекомендацій корпоративних юристів, що працюють у фінансових установах і компаніях зі світовим ім’ям, а також за рекомендаціями провідних юристів у різних галузях права.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше