close
МЕНЮ

Новини

4 Липня 2013

Sayenko Kharenko очолила список українських юридичних фірм за версією щорічного огляду Kyiv Post

27 червня 2013 року тижневик Kyiv Post, найбільш авторитетне англомовне бізнес-видання України, опублікував щорічний огляд ринку юридичних послуг. Kyiv Post підготував дві рейтингові таблиці юридичних фірм України: перша включає зведені результати провідних міжнародних рейтингів (The Legal 500, Chambers Europe та IFLR 1000), друга – результати анкетування самих юрфірм.

Згідно з результатами огляду Kyiv Post, двійка лідерів українського юридичного ринку залишилася незмінною – Sayenko Kharenko розділила перше місце у зведеній таблиці рейтингів з українським офісом Baker & McKenzie, та зайняла друге місце за результатами опитування колег-конкурентів, поступившись Baker & McKenzie першою позицією.

«Нам надзвичайно приємно бачити, що оцінка нашої роботи професійними дослідженнями повністю збігається з оцінкою колег-конкурентів. Ми будемо і надалі докладати максимум зусиль, щоб знову і знову підтверджувати нашу репутацію однієї з провідних юридичних фірм повного циклу в Україні», – коментує Володимир Саєнко, керуючий партнер фірми.

Щотижнева газета Kyiv Post – провідне англомовне бізнес-видання України, що випускається командою західних та українських журналістів. Видання аналізує та висвітлює важливі події, що відбуваються у сферах політики, економіки та культури. Видання було засновано у 1995 році. Виходить щотижня загальним накладом 25000 екземплярів.

Повна версія огляду Kyiv Post доступна на сайті.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше