close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
3 Квітня 2019

Sayenko Kharenko отримала другу поспіль нагороду CEE Legal Matters Deal of the Year для України

Sayenko Kharenko отримала нагороду CEE Legal Matters Deal of the Year для України на церемонії нагородження 2019 Deal of the Year Awards Banquet 28 березня 2019 року в Будапешті за роботу над проєктом із придбання компанією SALIC в 2018 році компанії Мрія Агрохолдинг.

«Значимість цього проєкту була очевидною для обох груп учасників голосування, так само як і роль Sayenko Kharenko в його реалізації, – каже головний редактор CEE Legal Matters Девід Стакі. – Ми були раді, що учасники голосування визнали важливість угоди, і були раді, що Антон Коробейніков зміг особисто отримати нагороду».

Партнер Антон Коробейніков, який представляв Sayenko Kharenko на церемонії, коментує: «Ми схвильовані і вдячні за цю нагороду. Продаж українських сільськогосподарських активів Мрія Агрохолдинг компанії SALIC стала результатом трирічної напруженої роботи з реструктуризації успадкованої заборгованості групи і підготовки до продажу. Це робить і саму угоду, і роботу керівництва групи, фінансових і юридичних консультантів і підтримуючих кредиторів гідними визнання. Ми хотіли би подякувати Девіда Стакі і команду CEE Legal Matters за прекрасну церемонію, дружню атмосферу і чудове місце проведення. Тепер ми з нетерпінням чекаємо захід у наступному році».

Команда Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, включала юристів із практик банківського і фінансового права, корпоративного права, банкрутства та реструктуризації заборгованості, вирішення судових спорів і конкурентного права. Основними партнерами проєкту були Антон Коробейніков та Аліна Плющ.

Фіналісти престижної нагороди CEE Deal of the Year визначаються колегами по ринку – групою шанованих приватних практикуючих фахівців у кожній країні, а переможці були визначені другою групою видних юридичних експертів із Центральної та Східної Європи. Проєкти, представлені на розгляд, були реалізовані в 2018 році, і комісії засновували свої висновки серед інших чинників на складності угоди, ринковій (і регіональній) значущості і вартості.

Більш детальну інформацію про нагороди і повний список переможців можна знайти на сайті CEE Legal Matters.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше