close
МЕНЮ

Новини

18 Квітня 2013

Sayenko Kharenko отримала найвищі оцінки в усіх основних галузях права згідно з Ukrainian Law Firms 2013

18 квітня 2013 року видавництво «Юридична практика» опублікувало довгоочікуване дослідження українського юридичного ринку – Ukrainian Law Firms 2013. Вже традиційно дослідження складається з двох частин – рейтингових таблиць проектів, які відображають роботу юридичних фірм над найбільшими проектами за участю України, та рейтингу Who's Who, у якому фірми і юристи ранжуються за сферами права.

Блискучі результати цьогорічного дослідження ще раз підтвердили репутацію Sayenko Kharenko як  провідної юридичної фірми повного циклу в Україні: фірма була визнана №1 у сферах ринків капіталу, фінансового права, міжнародної торгівлі, IT і комунікацій, M&A та реструктуризації заборгованості. Sayenko Kharenko також увійшла до ТОП-5 у сферах конкурентного права, корпоративного права, енергетики та природних ресурсів, міжнародного арбітражу, трудового права і вирішення судових спорів.

Рейтингові таблиці Ukrainian Law Firms 2013 підтверджують лідерство команди за обсягами клієнтської роботи. У 2012 році фірма супроводжувала найбільшу кількість міжнародних фінансувань, M&A угод і проектів у сфері реструктуризації заборгованості.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше