close
МЕНЮ

Новини

10 Квітня 2013

Sayenko Kharenko отримала високі оцінки рейтингу The Legal 500

The Legal 500, незалежний рейтинг юридичних фірм світу, минулого тижня опублікував результати свіжого дослідження, згідно з яким Sayenko Kharenko отримала високі показники у всіх шести напрямках юридичної практики, проаналізованих рейтингом в Україні, і підтвердила репутацію провідної української юридичної фірми повного циклу.

Найвищі позиції в сферах фінансового права/ринків капіталу та корпоративного права/M&A в черговий раз довели лідерство фірми в цих галузях. Істотно посиливши практику вирішення спорів з приєднанням партнерів Сергія Погребного (судові спори) і Тетяни Сліпачук (міжнародний арбітраж), фірма цього року тріумфально увійшла до четвірки кращих в даній сфері в Україні.

Індивідуальне визнання у відповідних галузях права отримали партнери фірми Михайло Харенко, Володимир Саєнко та Тетяна Сліпачук.

«Нам дуже приємно отримати високі оцінки одного з найавторитетніших рейтингів, і особливо приємно бачити визнання першокласної роботи наших юристів за минулий рік», – коментує Володимир Саєнко.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше