close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
19 Лютого 2020

Sayenko Kharenko отримала високу оцінку в рейтингу Chambers Global 2020

Chambers Global 2020 рекомендує Sayenko Kharenko у всіх досліджуваних для України областях практики: банківське та фінансове право, корпоративне право та M&A і вирішення спорів.

Нещодавно оприлюднений рейтинг також відзначає сім партнерів Sayenko Kharenko лідерами в своїх областях. Партнери Михайло Харенко (представлений як Видатний практик (Eminent Practitioner)), Назар Чернявський (банківське і фінансове право), Антон Коробейніков (банківське і фінансове право), Володимир Саєнко (корпоративне право та M&A) і Олександр Ніколайчик (корпоративне право та M&A). Партнери Ігор Лозенко та Олександр Друг вперше увійшли в рейтинг у сферах банківського та фінансового права та вирішення спорів відповідно.

Chambers Global називає Михайла Харенка фахівцем, який «високо цінується на українському ринку, оскільки він має великий досвід роботи з широким спектром фінансових інструкцій», і відзначає Михайла за «його стратегічне мислення». Назара Чернявського представник ринку називає «бізнес орієнтованим фахівцем, націленим на завершення угоди». Учасники опитування описують Антона Коробейныкова як «технічно підкованого, комерційно орієнтованого, креативного і чуйного», а, описуючи Ігоря Лозенка, додають, що «він може супроводжувати трансакції в несприятливих умовах і дуже швидко знаходить ефективні рішення». Один ыз клієнтів говорить про Володимира Саєнка, що «він уважний до деталей і має величезний досвід». Про Олександра Ніколайчика клієнти відгукуються так: «він неймовірно ефективний. Він інформує про кожен крок і завжди на висоті». Олександр Друг «чудово розбирається у фактах справи. Він дуже доброзичливий до клієнта і завжди готовий допомогти», – говорить один із клієнтів і додає: «з ним просто приємно працювати».

Рейтинг оцінює найкращих юристів і юридичні фірми у понад 190 країнах світу. Результати рейтингу ґрунтуються на глибоких дослідженнях досвідченої команди дослідників.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше