close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
8 Жовтня 2020

Sayenko Kharenko отримала високу оцінку в рейтингу World Transfer Pricing 2021

Sayenko Kharenko отримує високе визнання у виданні World TP 2021 року, всеосяжному посібнику з кращих у світі практик у сфері трансфертного ціноутворення.

Підготовлений у співпраці з International Tax Review, посібник представляє рейтинги і профілі найефективніших практиків у сфері трансфертного ціноутворення в світі з понад 64 юрисдикцій на всіх континентах.

Оскільки трансферне ціноутворення – складне поняття, що охоплює широкий спектр дисциплін, рейтинг включає юридичні фірми, консалтингові компанії та групи консультантів, щоб відобразити весь спектр досвіду і навичок на ринку. Це дозволяє рейтингу охоплювати як правові аспекти, так і аспекти планування роботи з трансфертного ціноутворення, визнаючи лідерів у всіх областях практики.

Цього року в дослідженні взяло участь більше 10 000 клієнтів і понад 2 700 практикуючих фахівців. Результати включають рейтинг і списки провідних практикуючих фахівців для майже 800 фірм із 64 юрисдикцій з редакційними профілями для більш ніж 450 фірм (будуть опубліковані в жовтні разом із друкованою версією рейтингу).

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше