close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
19 Березня 2010

Sayenko Kharenko отримує високе визнання у довіднику Ukrainian Law Firms 2010

Ukrainian Law Firms Directory, видання «Юридична практика», опублікувало щорічну рейтингову оцінку юридичних фірм України. Рейтинг традиційно складається з двох частин: League Tables за основними трансакційними сферами та Who’s Who за сферами практик.

За результатами League Tables, Sayenko Kharenko є беззаперечним лідером за кількістю трансакцій у всіх основних трансакційних сферах, включаючи ринки капіталів (включаючи реструктуризацію), банківське та фінансове право (включаючи реструктуризацію) та M&A.

У рейтингу Who’s Who за сферами практик Sayenko Kharenko була визнана №1 в Україні в 3 основних практиках  – банківське, міжнародне фінансове та корпоративне право. Фірма також увійшла до Top-5 у сферах банкрутства, інформаційних технологій, конкурентного права, M&A, нерухомості та цінних паперів.

Володимир Саєнко визнаний кращим юристом в сфері M&A та серед кращих юристів в сферах конкурентного та корпоративного права. Михайло Харенко названий юристом №1 у сфері банківського та фінансового права, міжнародного фінансового права та цінних паперів, а також одним із кращих юристів у сфері ІТ. Сергій Ігнатовський та Олена Щербина названі серед кращих юристів країни в сферах банкрутства та корпоративного права відповідно.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше