close
МЕНЮ

Новини

31 Серпня 2020

Sayenko Kharenko отримує високе визнання в сферах проектного управління, реструктуризації та банкрутства згідно з IFLR1000

Згідно з нещодавно опублікованим третім рейтингом фірм для тридцятого видання IFLR1000, Sayenko Kharenko увійшла до найвищої групи рейтингу (Tier 1) в сфері реструктуризації та банкрутства і була відзначена серед лідерів ринку в сфері проектного управління.

Видання так описує фірму: «Незважаючи на те, що фірма спеціалізується на фінансуванні проєктів, вона також консультує щодо проєктів ППБ (проєктування, постачання і будівництво) і раніше виступала радником у проєктах, що стосуються сонячних і вітряних електростанцій. Фірма входить в число лідерів ринку у сфері реструктуризації, де нещодавно вона брала участь у найбільшій на ринку реструктуризації, пов’язаній із сільськогосподарськими активами і портфелями нерухомості».

IFLR 1000 – авторитетний міжнародний довідник провідних юридичних фірм та юристів, які спеціалізуються у сферах фінансового та корпоративного права. IFLR 1000 досліджує юридичний ринок з 1990 року і залишається єдиним міжнародним юридичним довідником, присвяченим ранжируванню юридичних фірм та юристів на основі фінансової та корпоративної трансакційної роботи. Зараз рейтинг досліджує близько 170 юрисдикцій.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше