close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
17 Січня 2022

Sayenko Kharenko – партнер загальноукраїнського дослідження IT-індустрії «Ukraine IT Report 2021»

Sayenko Kharenko долучилася до створення загальноукраїнського дослідження IT-індустрії «Ukraine IT Report 2021». Експерти Sayenko Kharenko підготували регуляторний розділ звіту, зокрема, розкрили питання податкової системи для IT-індустрії та об’ємів податкових надходжень від її діяльності. Також освітили юридичні аспекти запровадження спеціального правового режиму для IT-індустрії – Дія Сіті. Дослідження реалізувала найбільша профільна спільнота сервісних та продуктових IT-компаній – асоціація «IT Ukraine».

За останні кілька років IT-галузь України дуже змінилася. У 2021 році IT-галузь виросла на 41 тис. інженерів і зараз налічує понад 285 тис. спеціалістів. Мета дослідження – показати, чим зараз є українське IT та чому Україна, як IT держава,  є дуже перспективним гравцем в регіоні.

Команда практики податкового права Sayenko Kharenko працювала над підготовкою звіту у складі радника Віталія Оджиковського, старшого юриста Михайла Гринкевича та юриста Костянтина Немченко. Старший юрист Оксана Даскалюк консультувала з питань корпоративного права та M&A під стратегічним керівництвом партнера Олександра Ніколайчика. Радник Олег Климчук та юрист Іван Чопик консультували з питань інтелектуальної власності та укладення гіг-контрактів.

Презентація дослідження відбудеться 20 січня 2022 року о 16:00 в UNIT.City. На заході в якості спікера першої панелі «Українська ІТ-галузь у світі: поточний стан, тренди та прогнози» виступить радник Віталій Оджиковський. Партнер Олександр Ніколайчик модеруватиме другу панель «Точки зростання для українського ІТ: освіта, нові ринки».

Зареєструватися на подію можна за посиланням: https://itukraine.org.ua/over-285-thousand-professionals-it-ukraine.html

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше