close
МЕНЮ

Новини

25 Квітня 2013

Sayenko Kharenko – переможець у номінації «Експертна та законотворча діяльність» за версією Legal Success Law Firm Awards 2013

За результатами дослідження Legal Success Law Firm Awards Sayenko Kharenko стала першою юридичною фірмою з числа зарубіжних учасників, що перемогла у номінації «Експертна та законотворча діяльність» в рамках премії «Кращі соціальні проекти».

Компетентне журі конкурсу високо оцінило діяльність Sayenko Kharenko, підкресливши високий рівень та значимість представлених фірмою проектів, спрямованих на розвиток українського законодавства та його приведення у відповідність до міжнародних стандартів.

Sayenko Kharenko регулярно консультує міжнародні організації (ЄБРР, Представництво ЄС) і проекти міжнародної технічної допомоги (EUPLAC, OECD, ROLC, USAID) з питань удосконалення існуючого та розробки нового законодавства. Протягом багатьох років наші юристи брали участь у розробці та/або внесенні змін у ключові законопроекти у сферах антимонопольного права, валютного контролю, державно-приватного партнерства (ДПП), корпоративного права та управління, цінних паперів та інших сферах права.

Дослідження Legal Success Law Firm Awards проводиться російським журналом Legal Success, починаючи з 2006 року. Цього року в дослідженні брали участь більше 20 компаній, серед яких – представники великих національних і міжнародних юридичних фірм. За традицією церемонія нагородження переможців відбулася в рамках щорічного Юридичного форуму Росії, що проводиться газетою «Ведомости».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше