close
МЕНЮ

Новини

1 Червня 2020

Sayenko Kharenko посилює міжнародну команду з приєднанням американського партнера

Незважаючи на пандемію, Sayenko Kharenko продовжує реалізовувати свою стратегію розвитку та посилювати міжнародну команду, яка включає юристів, допущених до практики в США, Великобританії та ЄС. Залучення нового партнера Пітера Телюка, одного з найдосвідченіших іноземних юристів в Україні, підтверджує репутацію Sayenko Kharenko як української юридичної фірми-лідера, що працює відповідно до найвищих міжнародних стандартів і у співпраці з авторитетними іноземними юридичними фірмами.

Пітер – авторитетний американський юрист із багаторічним досвідом у сферах корпоративного та фінансового права, M&A, взаємодії з державними органами та міжнародного арбітражу. Його більш ніж 25-річний досвід включає роботу на керівних і ключових посадах в найбільших міжнародних юридичних фірмах та транснаціональних корпораціях, в тому числі в Philip Morris International, Squire Patton Boggs, Baker McKenzie та Covington & Burlington. До приєднання до Sayenko Kharenko Пітер посідав посаду старшого радника з питань інвестицій, приватизації та управління Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також був керуючим партнером київського офісу Squire Patton Boggs.

«За останні роки ми неодноразово демонстрували свій фокус на стратегічний розвиток та довгострокові інвестиції в команду, яка з легкістю зможе подолати виклики мінливого світу, – коментує партнер Володимир Саєнко. – Своєчасне приєднання Пітера посилить лідерство фірми та допоможе нам підтримати клієнтів, які стикаються з викликами глобального економічного спаду та негативним впливом пандемії. Пітер ідеально поєднує розуміння бізнесу з великим юридичним і управлінським досвідом».

Пітер Телюк додає: «Я дуже радий приєднатися до однієї з найкращих юридичних фірм України, яка відрізняється високою якістю послуг, дотриманням етичних стандартів і бізнес-орієнтованим підходом. Sayenko Kharenko знаходиться в постійному розвитку та пошуку найбільш ефективних рішень для своїх клієнтів. Я буду радий застосувати в Sayenko Kharenko свій багаторічний досвід роботи з іноземними та українськими клієнтами і зробити свій внесок у розвиток фірми».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше