close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
7 May 2020

Sayenko Kharenko підписала договір про співпрацю для посилення своєї експертизи у сфері транскордонного оподаткування

Sayenko Kharenko уклала угоду про співпрацю з Andersen Global. Цей крок став логічним продовженням розвитку практики оподаткування Sayenko Kharenko під керівництвом міжнародно визнаного партнера Світлани Мусієнко. Можливість співпрацювати з понад 5 000 експертів та понад 700 глобальних партнерів, присутніх у понад 168 точках по всьому світу, дозволить покращити якість послуг, які ми надаємо нашим клієнтам, у сфері транскордонного податкового структурування та у питаннях, пов’язаних із BEPS.

Партнер Світлана Мусієнко коментує: «Ми робимо значні кроки для задоволення зростаючих податкових і ділових потреб наших клієнтів. Ця співпраця відображає постійне прагнення надавати найякісніші послуги у сфері оподаткування і допомагати клієнтам справлятися з новими викликами в динамічному глобальному бізнес середовищі. Я дуже рада возз’єднанню зі старими друзями і колегами, деяких з яких я знаю з професійного боку понад 20 років».

«Співпраця з Sayenko Kharenko дозволяє нам поглибити нашу присутність у Східній Європі і надавати додаткові послуги в регіоні, – коментує Марк Форзац (Mark Vorsatz), виконавчий директор Andersen Global та CEO Andersen. – Ми абсолютно переконані, що Sayenko Kharenko – найкращий вибір в Україні. Фірма продемонструвала відповідальний підхід в управлінні та змогу надавати клієнтам найкращі в своєму класі рішення, що дозволить їй легко інтегруватися в нашу організацію».

Andersen Global – міжнародна асоціація юридично незалежних фірм, до складу якої входять фахівці з податкових та юридичних питань з усього світу. Заснована в 2013 році американською компанією-членом Andersen Tax LLC, сьогодні Andersen Global налічує понад 5000 експертів з усього світу і представлена ​​в більш ніж 168 локаціях через свої фірми-члени і фірми-партнери.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше