close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
24 Вересня 2020

Sayenko Kharenko підсилює практику GR для ще більш ефективної взаємодії з державними органами

В умовах посилення впливу держави на бізнес Sayenko Kharenko посилює практику взаємодії з державними органами, залучаючи до команди партнера Олега Самуся.

Олег має значний досвід роботи з бізнесом, державними органами України та інших країн, посольствами, громадськими організаціями, асоціаціями та засобами масової інформації. Він брав участь у розробці та реалізації стратегій взаємодії з державними органами для компаній та індустрій, підготовці нормативно-правових актів, створенні коаліцій, реалізації складних проєктів.

Отримавши досвід як в транснаціональних компаніях, так і в консалтингу, він супроводжував багатомільйонні угоди у сфері сільського господарства та інфраструктури, міжнародні арбітражі, залучав інвесторів у різні сектори економіки, захищав від рейдерських атак, брав участь у розробці антикорупційних процедур, а також відповідав за реалізацію великих індустріальних проєктів. Крім того, в якості радника міністра він керував розробкою національної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій.

Партнер Михайло Харенко коментує: «Ми завжди слідкуємо за світовими трендами та діємо на випередження, аби надавати нашим клієнтам бізнес-орієнтовані та актуальні послуги. Залишаючись поза політикою, ми вважаємо, що правильно вибудована взаємодія з державними органами та активна участь у діалозі з владою є запорукою розвитку як окремих бізнесів, так і індустрій у сучасних умовах, і тому вирішили істотно посилити нашу команду в цій сфері».

Олег Самусь додає: «Sayenko Kharenko вже давно визнана як одна з провідних юридичних фірм України, і я радий, що моє приєднання до команди зможе посилити напрям. А застосування бездоганної юридичної експертизи у поєднанні з ефективними PR та GR стратегіями дозволить клієнтам не лише слідкувати за вимогами законодавства та виконувати їх, але й активно долучатися до їх розробки, захищати свої інтереси у діалозі бізнесу та влади, розширюючи свої можливості».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше