close
МЕНЮ

Новини

1 Березня 2021

Sayenko Kharenko продовжує підтримувати National Anticorruption Moot Court Competition

Sayenko Kharenko підтримує ІV Національні судові змагання з протидії корупції (National Anticorruption Moot Court Competition) – всеукраїнський захід у форматі судових змагань, організатором якого виступає локальний осередок міжнародної організації «Європейська Асоціація Студентів Права у Києві» (ELSA Kyiv).

Адвокат, старший юрист Sayenko Kharenko Євген Шкурідін виступає тренером команди студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

ІV Національні судові змагання з протидії корупції містять лише усні раунди, які складаються з трьох етапів: відбіркового раунду, півфіналу та фіналу. Захід проходитиме 6 та 7 березня 2021 року в приміщенні Вищого антикорупційного суду України.

Євген Шкурідін коментує: «Національні судові змагання з протидії корупції – чудова нагода для студентів-правників підвищити рівень знань у сфері антикорупційного та кримінального законодавства, а також потренуватися в умінні аргументовано формулювати та захищати власну позицію під час судових проваджень. Користь для студентів від участі в заході важко переоцінити, і я дуже радий долучитися до команди тренерів. Бажаю успіхів колегам та їхнім командам».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше