close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
7 Липня 2021

Sayenko Kharenko публікує перший в Україні великий збірник матеріалів із міжнародного арбітражу – SK Arbitration Handbook

Команда практики міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko публікує перший в Україні великий збірник матеріалів із міжнародного арбітражу – SK Arbitration Handbook, який доступний за адресою arbitration.sk.ua.

Даний ресурс покликаний стати надійним довідником із різних питань міжнародного арбітражу. На сайті представлені тексти арбітражних регламентів ключових арбітражних інституцій, витяги з законодавства України, огляди рішень судів України, тексти міжнародних конвенцій, ресурси soft law, публікації на арбітражну тематику, а також корисна довідкова інформація.

Сайт буде корисним практикуючим юристам, арбітрам, експертам, студентам і всім, хто цікавиться або має справу з міжнародним арбітражем.

Партнер Sayenko Kharenko Олександр Друг коментує: «Над створенням цього продукту команда практики міжнародного арбітражу працювала кілька місяців. Ми зібрали в одному місці і в зручному форматі, в тому числі для мобільних пристроїв, необхідні для роботи арбітражних юристів матеріали, які інакше потрібно шукати в різних джерелах. Ми, звісно ж, будемо доповнювати та регулярно оновлювати документи та інформацію у збірнику. Дуже сподіваємося, що сайт arbitration.sk.ua буде корисним юридичній спільноті і допоможе в повсякденній роботі всім, хто так чи інакше пов’язаний із міжнародним арбітражем».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше