close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
13 Січня 2022

Sayenko Kharenko серед трьох українських юридичних фірм в «Елітній» категорії згідно з рейтингом The Global Competition Review 100 2022

Авторитетний міжнародний рейтинг The Global Competition Review 100 відзначив Sayenko Kharenko в «Елітній» категорії згідно з дослідженням на 2022 рік. Sayenko Kharenko – одна з трьох українських юридичних фірм, які отримали це визнання. Рейтинг відзначає також партнерів Володимира Саєнка, Максима Назаренка та Валентину Гвоздь.

До переліку основних проєктів компанії входить успішне оскарження штрафу Антимонопольного комітету на суму майже 30 мільйонів євро, накладеного на компанію Japan Tobacco International (JTI) за змову з конкуруючими тютюновими компаніями з метою запобігання подальшого виходу на ринок.

Рейтинг виділяє досягнення компанії у справі про злиття Fiat Chrysler із Peugeot SA та зазначає, що Sayenko Kharenko захищала інтереси таких компаній як ADM, Bunge, Cargill, COFCO, Louis Dreyfus та Glencore Agriculture. А також виступила радником Bel Group щодо завершення угоди з продажу її українського бізнесу компанії Lactalis.

GCR 100 – це щорічний рейтинг, який відзначає найкращі світові практики антимонопольного та конкурентного права. GCR 100 проводить кількісний та якісний аналіз діяльності юридичних фірм та експертів, які займаються найбільш важливими та складними проєктами у сфері антимонопольного права.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше