close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
21 Липня 2021

Sayenko Kharenko стала членом UNIC

Sayenko Kharenko рада повідомити, що стала членом UNIC – Української Мережі Доброчесності та Комплаєнсу.

Мережа була заснована в 2017 році Радою бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Організації економічного співробітництва та розвитку в якості нової ініціативи для бізнесу, який хоче працювати прозоро.

Мета Мережі – просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Члени мережі зобов’язуються підтримувати добру ділову репутацію і постійно покращувати свої стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик.

Приєднання Sayenko Kharenko до Мережі є ще одним підтвердженням відданості фірми принципу абсолютної нетерпимості до корупції та роботі у відповідності до своєї антикорупційної програми, яка регулярно оновлюється відповідно до всіх чинних законів. Більше того, членство в UNIC стало для Sayenko Kharenko органічним кроком у розвитку практики комплаєнсу та розслідувань. Відповідну команду очолює кваліфікований юрист із правом на заняття адвокатською діяльністю в Німеччині та ЄС Аріо Дехгані, який є одним із найдосвідченіших експертів в Україні щодо запобігання, виявлення, усунення та пом’якшення комплаєнс-ризиків як на національному, так і на глобальному рівнях.

Практика комплаенсу та розслідувань Sayenko Kharenko має великий досвід у створенні комплаэнс-програм і проведенні розслідувань у відповідності до нормативних вимог України, Великобританії, ЄС і США за звинуваченням у порушеннях, зокрема таких, як корупція, шахрайство, хабарництво, легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом, і порушення санкцій. Ми допомагаємо компаніям, які ведуть бізнес в Україні, отримати уявлення про світові ринки і бути стійкими до будь-яких проблем дотримання нормативних вимог, з якими вони можуть зіткнутися.

Радник Аріо Дехгані коментує: «Корупція була частиною ведення бізнесу в Україні протягом дуже тривалого часу. Але сьогодні ми бачимо, що все більше представників бізнесу, органів влади і суспільства в цілому усвідомлюють проблему і демонструють свою готовність боротися з нею. Я не сумніваюся, що в UNIC попереду велике майбутнє, і Мережа буде одним із основних гравців, які позитивно впливають на боротьбу з корупцією в Україні. Ось чому Sayenko Kharenko рада стати членом Мережі та мати можливість формувати її майбутній порядок денний».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше