close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
5 Квітня 2019

Sayenko Kharenko увійшла в шортлист International Tax Review European Awards 2019

Sayenko Kharenko увійшла в шортлист International Tax Review European Tax Awards 2019 в категорії «Найкраща податкова фірма року в Україні» (Ukraine Tax Firm of the Year). Цього року вісім найвідоміших юридичних фірм та аудиторських компаній, що працюють в Україні, увійшли в шортлист.

Sayenko Kharenko посилила свою вже визнану податкову практику з недавнім приєднанням в якості партнера Світлани Мусієнко, визнаного експерта в українському податковому законодавстві з більш ніж 20-річним професійним досвідом. Світлана Мусієнко включена в The Legal 500 Hall of Fame 2018; отримала визнання в Women in Tax Leaders Guide 2019, International Tax Review, Tax Controversy Leaders Guide 2019, International Tax Review; рекомендована у Tax by World Tax 2019, World Transfer Pricing 2017, Chambers Europe 2017, The Legal 500 2017, Ukrainian Law Firms 2016; а також визнана в Ukrainian Women in Law 2019.

Світлана Мусієнко коментує: «ITR European Tax Awards – одна з найпрестижніших нагород у галузі. Я надзвичайно пишаюся тим, що наша команда практики оподаткування увійшла в шортлист 2019 року. Незалежно від того, яка фірма виграє нагороду на церемонії в Лондоні 16 травня 2019 року, той факт, що Sayenko Kharenko включена в шортлист претендентів на цю нагороду і увійшла в Top Tier in Tax World Tax 2019 (International Tax Review), відображає якість юридичних послуг, які пропонує наша команда, і довіру, якою ми користуємося серед наших клієнтів. Я хотіла би подякувати нашим клієнтам за це визнання і привітати кожного члена команди практики оподаткування Sayenko Kharenko з цим чудовим результатом».

International Tax Review – рейтинг, який дає фахівцям з податків у промисловості, уряді, приватній практиці і дослідженням неперевершене мультимедійне джерело інформації за ключовими областями податкового законодавства.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше