close
МЕНЮ

Новини

27 Вересня 2012

Sayenko Kharenko в черговий раз очолила рейтингові таблиці у сфері M&A за версією Mergermarket

Sayenko Kharenko очолює рейтингові таблиці M&А угод в Україні як за кількістю, так і за загальною вартістю трансакцій за версією міжнародного рейтингового агентства Mergermarket. Згідно з Mergermarket, наша фірма за останні шість років є безперечним лідером за загальною кількістю завершених M&А трансакцій в Україні (2007 – Q3 2012).

Володимир Саєнко, партнер, коментує: «З одного боку, кількість M&А угод в Україні незначна, оскільки Mergermarket відображає тільки частину проектів не нижче певної вартості і частки придбаної участі. Але, з іншого боку, Mergermarket досліджує тільки найбільш значущі проекти. Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів, які обирають нас для юридичного супроводження таких трансакцій».

Крім рейтингу Mergermarket, Sayenko Kharenko вже п’ятий рік поспіль займає лідируючу позицію за кількістю завершених M&A угод в Україні за версією Thomson Reuters (2007-2011).

Наша практика у сфері корпоративного права та M&А визнана однією з кращих найбільшими міжнародних юридичними довідниками, включаючи IFLR 1000, PLC Which Lawyer?, The Legal 500, Chambers Europe і Chambers Global. У 2010 р. Sayenko Kharenko була названа Юридичною фірмою року у сфері M&A в Україні (Corporate Intl. Legal Awards 2010).

Mergermarket є провідним міжнародним рейтинговим агентством, що надає аналітичні дані про M&А угоди фахівцям у даній сфері і корпоративним клієнтам.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше