close
МЕНЮ

Новини

28 Жовтня 2013

Sayenko Kharenko відкриває офіс у Лондоні та нову практику зі взаємодії з державними органами (GR)

Sayenko Kharenko, провідна українська юридична фірма повного циклу, повідомляє про відкриття представництва у столиці Великобританії та створення нової практики зі взаємодії з державними органами (GR).

Присутність Sayenko Kharenko у Лондоні дозволить зміцнити ділові зв'язки фірми з широким колом європейських клієнтів, а також забезпечить комфортну роботу українського бізнесу на ринках Великобританії та Європи. Лондонський офіс Sayenko Kharenko розташований у самому серці столиці Великобританії за адресою 46-48 Grosvenor Gardens, SW1. У новому офісі на постійній основі працюватиме радник Ірина Нагаєць, чий п'ятнадцятирічний досвід включає роботу в київському та лондонському офісах Baker & McKenzie, зокрема супроводження найбільших українських фінансових та M&A проектів.

Виокремлення GR у самостійну практику стало закономірним кроком, зважаючи на багаторічний досвід фірми у сфері консультування українського та іноземного бізнесу в найбільш зарегульованих секторах української економіки, а також участь у підготовці ключових законопроектів у релевантних для наших клієнтів галузях. Таким чином, нова практика Sayenko Kharenko створить платформу для конструктивного діалогу клієнтів з державними органами та забезпечить активне сприяння у розробці, впровадженні та структуруванні нових бізнес-моделей в Україні.

Коментуючи відкриття лондонського представництва, Володимир Саєнко, керуючий партнер Sayenko Kharenko, зазначив: «Присутність Sayenko Kharenko у Лондоні дає нам змогу бути ближче до наших клієнтів. У свою чергу, спеціалісти практики GR зможуть об'єднати юридичний досвід з GR стратегіями для того, щоб допомогти нашим клієнтам налагодити ефективну співпрацю з державними органами на місцевому, регіональному та центральному рівнях, враховуючи особливості бізнесу клієнтів».

Sayenko Kharenko – українська юридична фірма повного циклу з міжнародним визнанням, що користується бездоганною репутацією за супровід найбільших і найскладніших проектів за участю України. У 2013 році Sayenko Kharenko тричі була названа Фірмою року за версією престижних українських та міжнародних рейтингів: «Юридична фірма року» (Юридична премія 2013, видавництво «Юридична практика»), «Юридична фірма року в Україні» (IFLR Awards 2013) і «Фірма року: Україна» (Who's Who Legal Awards 2013).

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше