close
МЕНЮ

Новини

30 Жовтня 2012

Sayenko Kharenko визнана провідною юридичною фірмою в Україні за версією IFLR1000, 2013

За результатами міжнародного дослідження IFLR1000 на 2013 рік юридична фірма Sayenko Kharenko визнана серед двох лідерів у сферах банківського та фінансового права і M&A в Україні. Вже протягом шести років поспіль Sayenko Kharenko займає найвищу позицію в рейтингу IFLR1000, залишаючись лідером на українському ринку юридичних послуг.

Редактори IFLR відзначили, що Sayenko Kharenko є «… провідною українською фірмою в сферах фінансового права та ринків капіталу, що супроводжує найбільші трансакції на ринку». Також видання підкреслює, що «практика злиттів і поглинань Sayenko Kharenko є однією з найбільших на ринку і виступає юридичним радником в найскладніших угодах  …».

Партнери фірми Михайло Харенко, Назар Чернявський і Володимир Саєнко були визнані провідними юристами.

«Нам дуже приємно отримати позитивні відгуки. Це в черговий раз підтверджує, що ми повністю відповідаємо вимогам наших клієнтів. І звичайно приємно бачити, що наших юристів визнають за їх досвід», – коментує Володимир Саєнко, керуючий партнер фірми.

IFLR1000 спеціалізується на аналізі юридичного ринку у сферах фінансового та корпоративного права по всьому світу, а його рейтинги складаються на підставі рекомендацій корпоративних юристів, що працюють у фінансових установах і компаніях зі світовим ім'ям, а також на рекомендаціях провідних юристів у різних галузях права.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше