close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
23 May 2011

Sayenko Kharenko взяла участь у 133й щорічній конференції INTA

Команда Sayenko Kharenkoу сфері інтелектуальної власності (далі – ІВ) взяла участь у 133й щорічній конференції, організованій International Trademark Association (INTA). Конференція пройшла у м. Сан-Франциско, штат Каліфорнія з 14 по 18 травня 2011 року. Понад 8 500 учасників взяли участь в обговоренні нових тенденцій та досягнень у сфері торгових марок.

Sayenko Kharenko на конференції представляли старший юрист Дарія Валявська та партнер, голова практики ІВ Назар Чернявський.

«Щорічна конференція INTA є основним заходом для юристів, що працюють у сфері ІВ, і цього року конференція в черговий раз довела, що є чудовою платформою для обміну досвідом. П’ять днів напруженого графіку принесли значну кількість нових ділових контактів, а також допомогли краще зрозуміти потреби клієнтів у сфері ІВ в Україні» – коментує Дарія Валявська.

«Команда фірми у сфері ІВ, що об’єднує спеціалістів у сферах ІВ, вирішення спорів та конкурентного законодавства, була створена з метою забезпечення комплексного захисту прав наших клієнтів у сфері ІВ, і під час конференції ми переконались у надзвичайно великому рівні попиту на подібні послуги зі сторони учасників конференції. Конференція також продемонструвала, що, незважаючи на проблеми у сфері захисту прав ІВ, що існують в Україні, зацікавленість іноземних компаній українським ринком зростає» – коментує Назар Чернявський.

Щорічна конференція INTA є найбільшим та найпрестижнішим заходом у сфері ІВ. Конференція традиційно проходить протягом п’яти днів у травні та приймає понад 8 000 учасників з 130 країн світу.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше