close
МЕНЮ

Новини

5 Липня 2012

Sayenko Kharenko – юридична фірма року у сфері арбітражу і судового вирішення спорів в Україні

Sayenko Kharenko названа «Юридичною фірмою року у сфері арбітражу і судового вирішення спорів в Україні» за версією Lawyer Monthly Legal Awards 2012. Переможці були названі на початку липня.

Нагорода Lawyer Monthly Legal Awards 2012 в черговий раз демонструє надзвичайно успішний рік для практики судового вирішення спорів фірми у відношенні як розвитку самої практики, так і значущості виграних судових справ.

Раніше Sayenko Kharenko очолила рейтинг найбільших судових і арбітражних справ по кількості супроводжуваних проектів у 2011 році згідно зі спільним дослідженням ділового журналу «Коммерсантъ» і видавництва «Юридична практика» – «50 провідних юридичних фірм України 2011 року» (http://yurpractika.com/article.php?id=100103137).

Також практика міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko була названа №1 в Україні, а практика судового вирішення спорів – в п’ятірці лідерів згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2012 видавництва «Юридична практика» (http://ukrainianlawfirms.com/firms.php?id=011).

Наразі Sayenko Kharenko надає юридичні консультації цілій низці міжнародних та українських клієнтів щодо проектів у сферах арбітражу і судового вирішення спорів в Україні та за кордоном. Більше того, досвід фірми включає роботу в таких вузькоспеціалізованих напрямках, як, наприклад, стягнення заборгованості, посадові злочини, виконавче виробництво у сфері інтелектуальної власності та ін.

Lawyer Monthly Legal Awards 2012 відзначає нагородами юридичні фірми, які найбільш успішно відповідають на зростаючі вимоги ринку в умовах пост-кризового періоду.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше