close
МЕНЮ

Новини

27 Березня 2012

Sayenko Kharenko – «Юридична Фірма Року: Україна» за версією IFLR Europe Awards 2012

Другий рік поспіль Sayenko Kharenko стає володарем престижної професійної нагороди «Юридична Фірма Року: Україна» за версією IFLR Europe Awards. Цьогорічна церемонія нагородження IFLR Europe Awards 2012 відбулася у Лондоні 23 березня.

Нагороди в номінації «Національна фірма року» вручалися командам з 27 європейських юрисдикцій за бездоганну роботу над найбільш інноваційними міжнародними проектами у 2011 році.

«Нам надзвичайно приємно у цьому році знову отримати нагороду в категорії «Юридична Фірма Року: Україна». Для Sayenko Kharenko – це висока оцінка і визнання ефективності нестандартних юридичних рішень, які наша команда розробляє у ході супроводу найскладніших операцій на ринку», – коментує Назар Чернявський, партнер.

Крім премії «Юридична Фірма Року: Україна», Sayenko Kharenko була відзначена за супровід проектів, які стали номінантами у категоріях «Угода року у сфері акціонерного і боргового капіталу» та «M&A проект року», включаючи супровід першого в історії України випуску єврооблігацій українським банком, деномінованих у гривні.

У 2011 році Sayenko Kharenko очолила рейтингові таблиці в Україні в усіх основних трансакційних сферах, включаючи M&A, ринки боргового капіталу та фінансове право, а також, значно посиливши команду у сфері вирішення спорів, стала №1 за кількістю найбільших судових і арбітражних справ в Україні у 2011 році, згідно з дослідженням «50 найбільших судових і арбітражних справ» видавництва «Юридична практика».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше