close
МЕНЮ

Новини

23 Березня 2011

Sayenko Kharenko – «Юридична фірма року» за версією International Financial Law Review

Sayenko Kharenko названа кращою юридичною фірмою в Україні на церемонії нагородження IFLR 2011 European Awards, що відбулася у лондонському Dorchester 23 березня 2011 року.

Нагороди у номінації «національна фірма року» присуджувались юридичним фірмам у 25 європейських юрисдикціях за видатні професійні досягнення у 2010 році. Особлива увага приділялась інноваційності трансакцій, які супроводжували фірми у сферах фінансування, ринків капіталу, M&A, та реструктуризації.

Шляхом голосування членів журі, Sayenko Kharenko була названа кращою у регіоні та стала першою українською юридичною фірмою, що отримала нагороду IFLR European Awards! Переможцями в інших європейських юрисдикціях стали Allen & Overy, Clifford Chance, Freshfields, Linklaters, Weil Gotshal & Manges, White & Case та інші провідні юридичні фірми.

Михайло Харенко відзначив: «Нам особливо приємно стати першою українською юридичною фірмою, що отримала нагороду IFLR European Awards. Надзвичайно приємно, що інноваційні юридичні рішення та великі міжнародні проекти, що супроводжувалися фірмою у 2010 році, були відзначені почесним журі, колегами, а також нашими клієнтами. Мені приємно, що юридична фірма Sayenko Kharenko змогла не тільки затвердити свої лідерські позиції на юридичному ринку України, але і посилити їх, отримавши цю престижну премію».

За результатами 2010 року Sayenko Kharenko утримала лідерські позиції на юридичному ринку України у ключових практиках. П’ять років поспіль Sayenko Kharenko є №1 за кількістю найбільших трансакцій в Україні, згідно з рейтингом «Найбільші трансакції в Україні» видавництва «Юридична практика». У 2010 році, наприклад, фірма супроводжувала 22 з 50 найбільших трансакцій. Згідно з Ukrainian Law Firms Directory 2011 Sayenko Kharenko очолила усі рейтингові таблиці видання та стала лідером за кількістю трансакцій, що супроводжувались у сферах M&A, конкурентного, банківського права, ринків капіталу та реструктуризації.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше