close
МЕНЮ

Новини

19 Червня 2012

Sayenko Kharenko з гордістю вітає ЄВРО-2012 і підтримує гончарні традиції Україні

Sayenko Kharenko пишається можливістю брати участь у підготовці до ЄВРО-2012, другого найважливішого чемпіонату з футболу у світі.

На етапі підготовки до чемпіонату Sayenko Kharenko взяла участь у супроводі низки ключових інфраструктурних проектів, включаючи будівництво кращих стадіонів країни, нових аеропортів, поліпшеної транспортної інфраструктури, щоб гості ЄВРО-2012 могли відкрити для себе Україну. Тепер, коли чемпіонат почався і хвилювання навколо подій чемпіонату досягло піку, ми з гордістю допомагаємо Україні познайомити гостей з її багатою культурною спадщиною і традиціями.

Зокрема Sayenko Kharenko підтримує національний бренд Zozulica, визнаний неофіційним талісманом ЄВРО-2012, допомагаючи розібратися з нюансами у сфері інтелектуальної власності та нормативно-правового регулювання, пов'язаними з продажем цих сувенірів під час чемпіонату. Ми вважаємо виключно важливим підтримати автентичне мистецтво України і сприяти популяризації традиційних виробів ручної роботи українських майстрів, які, на думку українців, приносять удачу своїм власникам: –

«Українська команда виграла перший матч на ЄВРО-2012 після того, як Андрію Шевченку вручили талісман у вигляді зозулиці вагою 10 кг», – йдеться у блозі збірної України на офіційному інтернет-порталі УЄФА.

У червні 2011 року Zozulica була визнана культурним символом Чемпіонату Європи з футболу 2012, і зараз ця глиняна пташка-свисток є найпопулярнішим сувеніром серед гостей ЄВРО-2012.

Для отримання додаткової інформації про Zozulica, відвідайте сайт www.zozuli.ca.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше