close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
27 Червня 2019

Sayenko Kharenko завершує процес приєднання ведучого кримінально-правового бутика Євгена Солодка

Sayenko Kharenko підтверджує переговори з Євгеном Солодком стосовно його можливого приєднання до фірми і об’єднання двох команд для посилення кримінально-правової практики Sayenko Kharenko. Беручи до уваги той факт, що кожна з фірм має значний список клієнтів в різних областях, найбільш важливим моментом у процесі переговорів є перевірка відсутності будь-яких конфліктів інтересів і ретельних перевірок KYC (Know Your Client – Знай Свого Клієнта) кожного клієнта, перш ніж вони зможуть стати клієнтами Sayenko Kharenko.

CEO Sayenko Kharenko Назар Чернявський коментує: «За останні кілька років нам вдалося побудувати повноцінну практику кримінально-правового захисту з нашої існуючої практики дотримання антикорупційних норм. Тепер наші адвокати займаються всіма видами кримінальних справ і розслідувань, включно з корпоративним шахрайством, ухиленням від сплати податків, звинуваченням у корупції, захистом прав інтелектуальної власності та боротьбою з контрафакцією, а також судовою експертизою. Приєднання Євгена Солодка, який вважається одним із провідних експертів в цій галузі в Україні, на цьому етапі дозволить нам значно посилити нашу експертизу й підвищити якість послуг, що надаються як місцевим, так і іноземним клієнтам».

Партнер Сергій Смірнов додає: «Ми очікуємо, що у зв’язку з появою в Україні нових правоохоронних органів і реформуванням судової системи зросте попит на складну юридичну підтримку у сфері кримінально-правового захисту, в тому числі з боку місцевих клієнтів. Ось чому зараз – ідеальний час для провідної команди адвокатів у кримінальних справах на чолі з Євгеном Солодком приєднатися до Sayenko Kharenko. Кожен з нас зможе повністю зосередитися на наших відповідних областях знань у сфері кримінальної захисту».

Євген Солодко також додає: «Бути частиною великої юридичної фірми означає наявність більших можливостей і підтримки членам команди. Ці фактори дозволять нам ще більше підвищити рівень послуг і надавати клієнтам послуги міжнародних стандартів, які пропонує Sayenko Kharenko. Ми всі з нетерпінням чекаємо наступного етапу нашого професійного зростання».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше