close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
4 Серпня 2021

Sayenko Kharenko знову отримує найбільшу кількість визнань серед українських юридичних фірм за версією Who’s Who Legal: Competition 2021

Практика конкурентного права Sayenko Kharenko підтвердила свої лідерські позиції в Україні згідно з нещодавно опублікованим Who’s Who Legal: Competition 2021. Цього року чотири представники Sayenko Kharenko – партнери Валентина Гвоздь, Максим Назаренко і Володимир Саєнко та позаштатний радник Дмитро Тараник – знову названі одними з найкращих юристів в області конкурентного права.

До того ж Максим Назаренко і Володимир Саєнко – в трійці українських юристів, названих лідерами думок за версією Thought Leaders – Competition, видання, що об’єднує в одному джерелі провідних світових юристів та економістів в області конкурентного права за їхні проникливість, досвід і глибокі знання. Thought Leaders – Competition зазначає, що за допомогою особистих інтерв’ю з юристами виявляються ті якості, які виділяють їх серед колег. Юристи, що увійшли в список, заслуговують особливої ​​згадки не тільки завдяки їхнім глибоким знанням і досвіду консультування з деяких із найбільш важливих і актуальних юридичних питань, але й за їхню здатність впроваджувати інновації, надихати та перевершувати очікування, надаючи послуги своїм клієнтам.

Крім того, в рейтингу особливим чином відзначено Максима Назаренка. Клієнти вважають Максима «фантастичним юристом, до якого слід звертатися в рамах складних угод зі злиття».

Цього року WWL знову співпрацював із Global Competition Review для створення 22-го видання WWL: Competition. На цей раз у довіднику представлені понад 1170 юристів із 57 юрисдикцій, які досягли успіху в дослідженні, проведеному серед колег і клієнтів. Юристи, що увійшли в рейтинг, визнані на всьому ринку за їхній винятковий досвід, що охоплює контроль за злиттям, випадки зловживання домінуючим становищем, роботу з дотримання нормативних вимог, розслідування картелів і антимонопольні судові розгляди з високими ставками.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше