close
МЕНЮ

Новини

22 Січня 2013

Сім юристів Sayenko Kharenko визнані міжнародним рейтингом The International Who’s Who Legal 2012

Міжнародний рейтинг Who's Who Legal включив юристів Sayenko Kharenko до списків провідних спеціалістів у шести галузях права у своєму щорічному дослідженні. Sayenko Kharenko – єдина українська юридична фірма, яка отримала таку значну кількість рекомендацій авторитетного рейтингу, що ще раз підкреслює лідируючу позицію фірми на ринку і високий рівень обслуговування клієнтів.

«Як юридичній фірмі повного циклу нам надзвичайно приємно, що юристи Sayenko Kharenko війшли до списку рекомендованих спеціалістів не тільки у традиційних сферах права (корпоративне та фінансове право), але і в таких затребуваних галузях, як міжнародний арбітраж, франчайзинг, міжнародна торгівля і митне право», – коментує Володимир Саєнко.

До рейтингу Who's Who Legal входять тільки провідні юристи у кожній практиці (результати ґрунтуються виключно на даних незалежного шестимісячного дослідження відгуків приватних юристів, клієнтів і експертів у кожній сфері). У 2012 році до рейтингу увійшли 10 000 юристів у 32 галузях права з 180 країн.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше