close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
19 May 2020

Sayenko Kharenko запускає оновлений інноваційний сервіс OBLAVAbot

Команда Sayenko Kharenko представляє оновлений сервіс OBLAVAbot, який допоможе користувачам максимально зручно та оперативно отримати послуги найкращих кримінальних адвокатів фірми. Відтепер в непередбачуваних ситуаціях можна не витрачати дорогоцінний час та отримувати необхідну юридичну допомогу максимально швидко – найважливіші складові захисту бізнесу знаходяться в мобільному телефоні.

Чи можна бути впевненим, що в критичній ситуації адвокат завжди зніме слухавку та зможе допомогти? Можна, проте ця впевненість схожа на російську рулетку – як це не парадоксально, але в адвокатів теж можуть трапитися непередбачені обставини. Сервіс OBLAVAbot виключає людський фактор – з ним запити в режимі 24/7 обробляє група адміністраторів, і клієнт гарантовано отримує допомогу необхідного професіонала під час несподіваного обшуку та під час допиту. Сервіс також забезпечує доступ до готових шаблонів, інструментів для роботи та експертних онлайн консультацій. До того ж OBLAVAbot виступає в ролі антирейдера – надає моніторинг реєстрів і баз даних України за даними компанії або її співробітників.

Окрема перевага OBLAVAbot – робота на базі популярних месенджерів – Telegram та Facebook Messenger, що не вимагає установки додаткових додатків.

Партнер Сергій Погребной коментує: «Діджиталізація вже стала невід’ємною частиною нашої реальності, а пандемія і карантин зайвий раз підтвердили, що за цифровими технологіями – майбутнє. Сучасні засоби зв’язку дозволяють нам цілодобово бути на зв’язку з клієнтами, що сьогодні як ніколи актуально і для бізнесу, і для його власників. Наша команда завжди надавала професійні послуги найвищої якості, і я радий, що ми продовжуємо йти в ногу з часом, пропонуючи інноваційні рішення нашим клієнтам».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше