close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
9 Жовтня 2020

Світлана Мусієнко отримала визнання в рейтингу Women in Tax Leaders 2021

Підготовлений World Tax спільно з International Tax Review рейтинг Women in Tax Leaders 2021 назвав партнера Світлану Мусієнко серед жінок-лідерів у сфері оподаткування.

Це видання є найбільш повним, оскільки дослідники продовжують збільшувати обсяг і масштаби дослідження. Рейтинг охоплює більшу кількість юрисдикцій, звертається до більшої кількості фахівців і визнає більше експертів, ніж будь-коли раніше – від висхідних зірок, які тільки починають свій кар’єрний шлях, до лідерів ринку з багаторічним досвідом за плечима. Зараз дослідження – ширше і глибше, ніж будь-коли, воно розглянуло понад 10 000 професіоналів, і майже 900 експертів увійшли в рейтинг.

Всі претенденти номіновані своїми колегами по ринку і рекомендуються як надійні консультанти. Дослідники просили фахівців у сфері оподаткування назвати експертів, до яких вони будуть направляти своїх клієнтів у разі конфлікту, або порекомендувати місцевого представника в іншій юрисдикції. Клієнти також залишають відгуки про те, яких фахівців вони вважають провідними на ринку. Таким чином, підсумковий список являє собою сукупність лідерів, визнаних фахівцями на власному і міжнародному ринках найбільш сильними в своїй області. Це – рейтинг, де лідерів ринку обирають лідери ринку.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше