close
МЕНЮ

Новини

12 Вересня 2012

Тетяна Сліпачук і Наталія Микольська – серед трьох кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі в Україні

Юридична фірма Sayenko Kharenko рада повідомити, що Тетяна Сліпачук, партнер, і Наталія Микольська, радник, включені до трійки провідних юристів у сфері міжнародної торгівлі та митного регулювання згідно з рейтингом Who’s Who of Trade and Customs Lawyers 2012. Юристи у сфері міжнародної торгівлі вибиралися на основі комплексного незалежного дослідження серед їх колег та клієнтів по всьому світу.

Вперше Who’s Who Legal: CIS in Trade & Customs рекомендував д-ра Тетяну Сліпачук у 2011 р., а Наталія Микольська була включена до списку провідних юристів в Україні рейтингом Who’s Who of Trade & Customs Lawyers у 2010 р. Вони також розділили перше та друге місце серед п’яти кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі за версією українського рейтингу Ukrainian Law Firms 2012 видавництва «Юридична практика».

Високе індивідуальне визнання наших юристів та довіра клієнтів підтверджують репутацію Sayenko Kharenko як юридичного радника №1 з питань міжнародної торгівлі в Україні.

До рейтингу Who’s Who Legal входять тільки провідні юристи у кожній практиці (результати ґрунтуються виключно на даних незалежного шестимісячного дослідження відгуків приватних юристів, клієнтів і експертів у кожній сфері).

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше