close
МЕНЮ

Новини

16 Квітня 2013

Тетяна Сліпачук – у списку іноземних арбітрів Шанхайської міжнародної економічної та торговельної арбітражної комісії

Шанхайська міжнародна економічна та торговельна арбітражна комісія (SHIAC) опублікувала список іноземних арбітрів, що включає висококваліфікованих спеціалістів у сфері міжнародного арбітражу з більш ніж 39 країн і регіонів.

Д-р Тетяна Сліпачук, партнер Sayenko Kharenko, включена до списку SHIAC як арбітр у справах з міжнародних торговельних операцій, перевезень, будівництва та телекомунікацій поряд з провідними фахівцями в сфері міжнародного арбітражу – представниками міжнародних юридичних фірм, включаючи Freshfields, Eversheds, Shearman & Sterling та ін.

Пані Сліпачук присвоєна кваліфікація Chartered Arbitrator і AAA neutral, вона включена до списку арбітрів провідних арбітражних центрів світу. Тетяна названа №1 у сфері міжнародного арбітражу в Україні згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2013, вона також рекомендована серед кращих юристів в Україні в сфері міжнародного арбітражу всіма провідними міжнародними рейтингами (Chambers Global; The Legal 500; Best Lawyers International; Euromoney Expert Guides; The International Who’s Who Commercial Arbitration (2007-2012).

SHIAC – один з найбільших арбітражних інститутів в Азії, що регулює спори у таких галузях, як міжнародна торгівля, інвестиції, M&A, фінансове право, цінні папери, страхування, нерухомість, будівництво, логістика, інтелектуальна власність, франчайзинг, енергетика, навколишнє середовище, інформаційні технології та ін.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше