close
МЕНЮ

Новини

16 May 2013

Тетяна Сліпачук увійшла до організаційного комітету конференції з міжнародного арбітражу Міжнародної асоціації юристів (IBA)

Тетяна Сліпачук, партнер Sayenko Kharenko, увійшла до організаційного комітету конференції Арбітражного комітету Міжнародної асоціації юристів (IBA), організованої за підтримки Європейського регіонального форуму IBA. Конференція відбудеться 28 червня 2013 року в Санкт-Петербурзі.

У ході конференції будуть обговорюватися питання практики міжнародного арбітражу в контексті загальних проблем співіснування з державними судами як в рамках окремих юрисдикцій, так і на транскордонному рівні, зокрема передача ряду категорій спорів на розгляд до державних судів.

Серед модераторів і доповідачів конференції – представники практики міжнародного арбітражу провідних міжнародних юридичних фірм та арбітражних інституцій, включаючи Debevoise & Plimpton, Clifford Chance, White & Case, Freshfields Bruckhaus Deringer, Gibson Dunn & Crutcher, Міжнародний Комерційний Арбітражний Суд при ТПП РФ, Вищий Арбітражний Суд РФ та ін.

Тетяна Сліпачук також виступить модератором однієї з чотирьох сесій конференції, присвяченої питанню подальшого уніфікованого регулювання процедур і практик у міжнародному арбітражі.

Тетяна названа №1 у сфері міжнародного арбітражу згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2013 видавництва «Юридична практика» і рекомендована серед кращих юристів в Україні у даній сфері усіма провідними міжнародними рейтингами (Chambers Global, The Legal 500, Best Lawyers International, Euromoney Expert Guides, The International Who’s Who Commercial Arbitration (2007-2012).

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше