close
МЕНЮ

Новини

27 Лютого 2012

Тетяна Сліпачук виступила доповідачем на конференції «Вирішення міжнародних спорів за участю компаній Росії та СНД» в Лондоні (Великобританія)

23-24 лютого 2012 року в Лондоні, Великобританія, відбулась конференція «Вирішення міжнародних спорів за участю компаній Росії та СНД. Практичні питання, що виникають у юристів-консультантів і юрисконсультів компаній при вирішенні міжнародних суперечок».

Конференція привернула увагу корпоративних юристів, консультантів, адвокатів і представників суддівського співтовариства. Провідні фахівці-практики поділилися досвідом щодо вирішення транскордонних спорів у судовому та арбітражному розгляді та обговорили характерні особливості ведення справ за участю компаній Росії та СНД.

Перелік тем, які обговорювалися на конференції, був досить значним і охоплював актуальні питання практики вирішення міжнародних спорів:

  • відвід арбітрів, пов’язаний із професійною діяльністю;
  • юрисдикційні питання інвестиційного арбітражу;
  • захист комерційних інтересів в Європейському cуді з прав людини;
  • побудова ефективної стратегії ведення справи з вирішення міжнародного спору;
  • розкриття фактів корупції в процесі міжнародного арбітражного розгляду;
  • використання забезпечувальних заходів в різних юрисдикціях;
  • арбітрабільність корпоративних спорів.

Учасники конференції отримали можливість вислухати доповіді висококваліфікованих спікерів, серед яких єдиним представником України стала партнер юридичної фірми Sayenko Kharenko Тетяна Сліпачук, FCIArb, C.Arb, з доповіддю на тему: «Арбітрабільність корпоративних спорів з точки зору української перспективи, або все можливо, якщо в це повірити». Доповідь викликала жвавий інтерес та дискусію серед учасників конференції, в тому числі і з урахуванням розвитку ситуації щодо арбітрабільності таких спорів в Україні та Російській Федерації.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше