close
МЕНЮ

Новини

17 Вересня 2012

Тетяна Сліпачук виступила в рамках Шведських Арбітражних Днів

13-14 вересня в Стокгольмі відбулася конференція Шведські Арбітражні Дні «Складності і перешкоди розгляду доказів у міжнародному арбітражі».

У заході взяли участь провідні фахівці та практики в області міжнародного арбітражу з усього світу, серед яких слід виділити Софію Лемб (Debevoise & Plimpton LLP, Великобританія), Алексіс Моур (Castaldi Mourre & Partners, Франція), Наталі Возер (Schellenberg Wittmer, Швейцарія), Володимир Хвалєй (Baker & McKenzi, Росія), Джейсон Фрай (Clifford Chance, Франція), Тетяна Сліпачук (Sayenko Kharenko, Україна) та інші.

У цьому році Шведські Арбітражні Дні зібрали близько 300 учасників, включаючи адвокатів, науковців та представників арбітражних інститутів.

Список обговорюваних тем охоплював всі суттєві питання, що виникають у процесі подання та розгляду доказів у міжнародному арбітражі, у тому числі: теорія, правила, тягар доведення і обсяг доказів; допустимість та оцінки доказів, висновок на користь іншої сторони; надання доказів; документарні та електронні докази; витребування документів; свідки по факту і експерти; висновок експерта.

К.ю.н. Тетяна Сліпачук, партнер юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступила з доповіддю на тему, що стосується запитів про подання документів, у тому числі застосування правил IBA про докази в міжнародному арбітражі і розбіжності, що виникають у зв’язку з приналежністю сторін і членів арбітражних судів до різних правових систем та культур.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше